Луцька міська клінічна
стоматологічна поліклініка
пр. Волі, 3924-05-60
вул. С. Бандери, 672-30-50

Ортодонтія

На сьогоднішній день здорові зуби і приваблива посмішка відіграють важливу роль у соціумі і є атрибутом,необхідним протягом всього життя. Вони уособлюють молодість, динамізм і успіх, почуття власної гідності і безпеки,а також є свого роду візуальним супровідним листом, який покращує перше враження при знайомстві з новими людьми.Крім того, нерівні і некрасиві зуби можуть стати причиною соромливого і боязкого характеруі навіть сприяти розвитку депресії у людей, схильних до цього стану.На жаль, природа не завжди так вважає: більше 50% дітей та дорослих мають неправильний прикус і потребують ортодонтичного лікуванняза допомогою системи-брекет.

Ми прагнемо надавати нашим пацієнтам дуже зручне, високо естетичне та функціональне ортодонтичне лікування,задовольняти індивідуальні потреби кожного з них, надаючи гарантію довговічності результатівта використовуючи для цього новітні технології, що дає стабільні результати.

Ортодонтія служить ідеальним доповненням до того лікування, яке ми надаємо в інших напрямках стоматології.

У нашій поліклініці практикується індивідуальна консультація та огляд на всіх етапах лікування,включаючи генетичну консультацію під час, до та після вагітності. Проводимо діагностику зубощелепних аномалій(рентгендіагностика ортопантомограм та телерентгенограм, аналіз діагностичних моделей щелеп в артикуляторі,визначення центральної і функціональної оклюзії та жувальної єфективності).Ми використовуємо усі методи лікування патологій прикуса та зуболещелепних деформацій знімною і незнімною апаратурою.Міобрейси, трейнери, капи, пластинки, широкий вибір металевих та високоестетичних брекет систем– усі ці апарати вилікують найважчу патологію прикуса самого вибагливого пацієнта.

Трейнер
Для формування правильного прикусу пропонуємо нашим пацієнтам лікувально-профілактичні апарати – трейнери. Це стандартні двощелепові еластичні капи, які підбираються індивідуально за розміром і жорсткості пацієнтові. Вони створюють умови для правильного прорізування зубів, формування ортогнатичного прикусу, а також для усунення шкідливих звичок дитини: неправильного «інфантильного ковтання», смоктання язика, пальця, закушування губ і т. д.

Після прорізування більшості постійних зубів (у віці старше 11-12 років) лікування знімними апаратами, як правило, не приносить задовільних результатів. З цього моменту основним засобом лікування є брекет-система.

Брекет-система - сучасний високоефективний незнімний апарат для виправлення прикусу.

У всьому світі лікування за допомогою брекет-системи активно практикують уже кілька десятків років. У нашій країні цей напрямок ортодонтії почав розвиватися приблизно десять років тому і став дуже популярним як серед лікарів, так і серед пацієнтів завдяки високій ефективності. Проте, враховуючи високу вартість брекет-систем, даний вид ортодонтичного лікування був пріоритетом лише приватних стоматологічних установ. Сьогодні ж таке лікування надається і в нашій стоматологічній поліклініці за доступними цінами та за високими вимогами до надання ортодонтичних послуг.

Брекет-система фіксується на зубах на весь період лікування. Складається з дуги, якою власне і вирівнюються зуби, і замочків-брекетів. Вони є дуже зручними як у лікуванні, так і у використанні (не потрібно знімати під час прийому їжі, не порушують дикцію)

У нашій поліклініці існує широкий вибір металевих та високоестетичних брекет-систем:

  1. Металеві (звичайні, титанові, самолігуючі, «золоті»)

  2. Естетичні (керамічні, керамічні з металевим пазом, саморегулюючі, пластикові)

  3. Внутрінші лінгвальні (невидимі)