Луцька міська клінічна
стоматологічна поліклініка
пр. Волі, 3924-05-60
вул. С. Бандери, 672-30-50

Ортопедія

У КП «Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка» ортопедична допомога надається двома ортопедичними відділеннями, які нараховують 24 посади лікарів- стоматологів-ортопедів, 62,9% з яких – лікарі вищої кваліфікаційної категорії.

У відділеннях обслуговується пільгова категорія населення міста Луцька, яким пропонуються послуги ортопедичного профілю. Виконуються державні програми забезпечення пацієнтів ортопедичною стоматологічною допомогою.

Основний акцент лікарі-стоматологи-ортопеди ставлять на естетичне протезування, яке на сьогодні найбільше користуються попитом у наших пацієнтів. Широке застосування знайшли металокерамічні, металопластмасові, безметалеві конструкції. Серед них: вініри, повнокерамічні коронки, вкладки.

У практиці відділень - протезування на імплантах, як метод відновлення естетики та функції. Лікарі-ортопеди пропонують пацієнтам виготовлення протезів з фіксацією на імплантах: балочних конструкціях, мультіюнітах.

Серед послуг, які надаються в ортопедичних відділеннях – протезування знімними конструкціями. А саме: повні та часткові знімні протези, протези на аттачменах, кламерні бюгельні протези, еластичні протези.

Ортопедичні конструкції виготовляються у двох зуботехнічних лабораторіях. Техніки зубні володіють новими методиками, які потрібні для якісного виготовлення протезних робіт.

В поліклініці функціонує потужна ливарна, оснащена сучасними ливарними установками французького виробництва “Ducatron”, що дозволяє відливати дуже точні деталі зубних протезів. Для цього використовуються сучасні матеріали фірми «Bredent». Послуги з виготовлення литва надаються також і стоматологічним відділенням області.

У планах лікарів відділення введення в роботу естетичних коронок на основі діоксиду цирконію.