Луцька міська клінічна
стоматологічна поліклініка
пр. Волі, 4324-05-60
вул. С. Бандери, 672-30-50

Терапія

Безумовно, найбільш популярним напрямом є терапевтична стоматологія.Терапевтичне лікування є фундаментом, основою, без якої неможливе проведення якісного протезування, ортодонтичного лікування,пародонтологічного лікування, імплантації.Від того, наскільки якісним буде цей фундамент, багато в чому залежить кінцевий результат лікування.70 лікарів-терапевтів міської клінічної стоматологічної поліклініки допомагають нашим пацієнтампозбавитись від захворювань твердих тканин зубів.

Уся діяльність лікарів-терапевтів поліклініки в першу чергу спрямована на профілактику стоматологічних захворювань.З цією метою лікарі проводять усі необхідні лікувально-профілактичні заходи. В тому числі навчання індивідуальної гігієни.

Використовуючи сучасну стоматологічну апаратуру та обладнання, а також матеріали й інструменти провідних європейських фірм,лікарі-терапевти мають можливість не лише вміло та своєчасно лікувати загальновідомі захворювання твердих тканин зуба,а й виконувати високоестетичні реставрації. Впровадження новітніх технологій дозволяє відновити анатомічну форму та колір зуба,або провести реконструкцію зубного ряду з повним відновленням косметики та функції без наступного протезування.

Метою ендодонтичного лікування є збереження ураженого зуба і запобігання розвитку запальних процесів на верхівці кореня. Лікарями-терапевтами поліклініки застосовується техніка механічної та біологічної обробки кореневих каналів обертовими інструментами з нікель-титанового сплаву.

Для видалення інфікованого дентину, стерилізації системи кореневого каналу застосовується ультразвукова обробка задопомогою п’єзоелектричного скейлера Satelek Newtron X5 (виробництво Франція) та лазерне випромінювання діодного лазераPicasso (США) в імпульсному режимі. Лікування зубів з проблемними непрохідними каналамипроводиться методом депофорезу гідроокису міді-кальцію за допомогою апарату Оригінал П (Німеччина).Усі ендодонтичні втручання лікарі-терапевти мають змогу проводити з мікроскопом Seiler IQ , який дає трьохступеневезбільшення у 12,5 разів, що зводить ризик виникнення ускладнення до мінімума, особливо при повторному ендодонтичному лікуваннізубів. Надійна обтурація системи кореневих каналів досягається роботою з термопластичною гутаперчеюз використанням систем Ендопілот або Термофіл.

Для контролю якості лікування, особливо після пломбування кореневих каналів,обов`язково проводиться рентгенологічне обстеження на самому прогресивному та сучасному обладнанні:радіовізіографі та ортопантомографі (виробництва Фінляндія).

Поряд з ортопедичними методами відновлення цілісності зубощелепової системи, існує альтернативний метод, який дозволяє лікарю надавати пацієнтам кваліфіковану допомогу. На терапевтичному прийомі – це прямі реставрації, реконструкції фронтального та бокових відділів зубощелепової системи, виготовлення адгезивних мостовидних конструкцій з використанням скловолоконних систем.

У комплексному лікуванні захворювань тканин пародонту для усунення місцевих подразників наші лікарі-пародонтологивикористовують п’єзоелектричні та ультразвукові скейлери з подальшим лікуванням системою «Вектор» (Німеччина). Длястимуляції регенеративних процесів слизової оболонки порожнини рота та для корекції вуздечки і зубоясеневих сосочків застосовуємодіодний опромінювач (лазер Picasso, виробництво США). Стерилізацію інфікованих ділянок зубощелепової системи з метоюлікування слизової оболонки, тканини пародонту, кореневих каналів проводимо озонуванням генератором озону «Ozone DTA». Данийапарат знайшов застосування у лікуванні та профілактиці захворювань твердих тканин зуба.

Звичайно, самі поширені методи естетичного стоматологічного лікування серед молоді не залишили наших лікарів-терапевтів осторонь. З кожним днем збільшується кількість пацієнтів, бажаючих отримати досконалу білосніжну посмішку професійною відбілю вальною системою «Zoom П» та прикрасити її декоративними зубними прикрасами із дорогоцінних металів та коштовного каміння (твінклами та скайсами). У своїй роботі ми використовуємо стоматологічну продукцію найвідоміших світових виробників.

Скорочений перелік допомоги, яку надає лікар-терапевт: